Имоти

eXTReMe Tracker

„Ком-Миньор” взе точка на кандидат за елита
Лукчето герой, Виктор Михайлов с гол и червен картон срещу „Чавдар” (Етрополе)
“Ком-Миньор” и “Чавдар” (Етрополе) си поделиха по една точка в здрав мач на зимен декор. Двубоят започна с 18 минути закъснение. Главният съдия Богомил Маринов-Мечката дори искаше да отложи срещата заради прехвърчащия над стадиона сняг. Въпреки че домакините се бяха постарали да изчистят терена, реферът дълго време бе уговарян от двата отбора преди да се реши да даде началния сигнал. “От рано сутринта 120 души чистят стадиона, не беше честно да се подиграва с труда им”, заяви президентът на домакините Васил Маринов.
Гостите се ориентираха по-бързо на тежкия терен, като се опитваха с удари от далеч да превземат вратата на отличния в този мач Борислав Драгомиров-Лукчето. След няколко отлични прояви стражът на “Ком-Миньор” капитулира в 21-та мин., когато Христо Марков с шут от границата на наказателното поле изведе “Чавдар” напред в резултата. Малко след това Виктор Михайлов можеше да изравни, но от 3-4 метра стреля в ръцете на вратаря Иван Георгиев. След почивката домакините натиснаха и в 69-та мин. успяха да изравнят. Тогава Виктор Михайлов от фаул направи Иван Георгиев безпомощен. До края на мача и двата отбора пропуснаха по няколко изгодни положения за гол. В 87-та мин. голмайсторът на “Ком-Миньор” наивно си изпроси червен картон за груба игра.