Бр. 32 (2354), год. ХХVII, 26 - 27 април 2016 г. | Начало | Архив | Реклама | За нас | Контакт |

Кариана громи Юве от Малчика
Кариана разби с 5:2 Ювентус (Малчика) в среща от ХXIV кръг на първенството на Северозападната “В” група. Ангел Русев откри резултата в 17-та мин. след като бе изведен на голова позиция от Евгени Игнатов-Бамзе. От грешка в защитата на домакините се възползва Габриел Томов в 25-та мин. и изравни. Малко след това Русев центрира от корнер и юношата на Монтана Николай Николов изведе Кариана отново напред. В последната минута на първото полувреме Ивайло Кунчев спечели дузпа за домакините, която Русев пропусна. Във втората минута на втората част влезлият като резерва след почивката Румен Рангелов направи 3:1. Превъзходството на домакините се материализира с автогол на Любенов и попадение на Игнатов в 67-та мин. С втория си гол в срещата Габриел Томов оформи крайния резултат в 83-та мин.
Кариана: Георгиев, Илиев, Валентинов, Иванов, Цанков (64-Тодоров), Д. Иванов, Н. Николов, Евг. Иванов (46-Рангелов), Игнатов, Русев (59-Димитров), Кунчев.
Ювентус: Ганчев, Антонов, Любенов, Илиев, М. Михайлов, Малинов, Иванов, Томов, Стефанов, Генов (66-Равелов), Дюлгеров.