Бр. 11 (2567), год. ХХХI, 17 - 30 март 2020 г | Начало | Архив | Търсене | Реклама | За нас | Контакт |

Имоти

АПИС е пионер и доказал се лидер в областта на разработването, усъвършенстването и продажбата на правно-информационни системи в България.

FreeCurrencyRates.com

eXTReMe Tracker

Монтана измъчи лидера
Отборът на Монтана изпусна да вземе поне точка при гостуването си на лидера в класирането Нефтохимик, след като отстъпи с 1:3 (22, -17, -29, -21). Мачът бе от ХХ кръг на волейболната Суперлига при мъжете и се игра пред празни трибуни в зала “Младост” в Бургас.
Силният сервис на монтанчани разколеба посрещането на домакините и те поведоха в резултата след успех с 25-21. Във втория гейм обаче началният удар на гостите не бе така ефективен и логично се стигна до изравняване. Монтана бе във вихъра си в началото на третата част и направи внушителна разлика от 14-7. Последва спад в играта им, което бе използвано от Нефтохимик за 21-21.
До края воденият от треньора Даниел Пеев северозападен тим изпусна на три пъти да затвори гейма, направиха го бургазлии след две успешни блокади на Николай Николов. Последната част вървеше точка за точка до 18-18, след това домакините направиха серия от 3-0 и удържаха аванса си.
201-сантиметровият полски диагонал на Монтана Миколай Сърнечки стана топ-реализатор на двубоя с 22 точки. Тодор Вълчев завърши с 16 т. за гостите. За Нефтохимик Мирослав Градинаров бе най-полезен със 17 т. С 5 блокади и 1 ас Николай Николов се отчете с 12 т. за победителите.