Бр. 3 (2607), год. ХХХII, 16 - 22 февруари 2021 г | Начало | Архив | Търсене | Реклама | За нас | Контакт |

Имоти

АПИС е пионер и доказал се лидер в областта на разработването, усъвършенстването и продажбата на правно-информационни системи в България.

FreeCurrencyRates.com

eXTReMe Tracker

Баскетболистките влязоха в топ 4 на Адриатическата лига
Баскетболистките на Монтана спечелиха с лекота домакинската си среща с РМУ Бановичи (Босна и Херцеговина) от отложения VI кръг на турнира на Адриатическата лига, играна пред празни трибуни в зала “Младост”. Това бе шеста победа за водения от треньора Стефан Михайлов-Стьопата северозападен български тим, която изкачи отбора на четвърто място във временното класиране. Монтанчанки обаче имат два мача по-малко от Будучност (Подгорица) и Орлови (Баня Лука) и един от третия - Берое (Стара Загора).
Домакините убиха интригата още до почивката, на която се оттеглиха с комфортна преднина от 22 точки. Разликата в един момент премина границата от 30 т., а гостите се опитаха да бъдат равностойни само в третата част, в която дори записаха успех с 21-19.
Най-резултатна в състава на победителките бе Снежана Алексич 21 т. Две от многото националки в състава на Монтана - Виктория Стойчева и Христина Иванова, се отличиха с по 15 т. Две баскетболистки на РМУ Бановичи пък завършиха с дабъл-дабъл. Йована Маркович отбеляза 21 т. и добави 10 борби, Чарна Прокич 16 т. и 10 асистенции.