Бр. 38 (2594), год. ХХXI, 13 - 19 октомври 2020 г. | Начало | Архив | Търсене | Реклама | За нас | Контакт |

Имоти

АПИС е пионер и доказал се лидер в областта на разработването, усъвършенстването и продажбата на правно-информационни системи в България.

FreeCurrencyRates.com

eXTReMe Tracker

Монтана падна от Струмска слава
Петьо ПЕТРОВ
Отборът на Монтана допусна загуба с 2:1 от втородивизионния Струмска слава (Радомир) в контролна среща, играна на стадиона в столичния квартал “Требич”. За монтанци след операция на коляното се завърна отново капитанът на отбора Иван Михов. Дебют със синьо-бялата фланелка направи най-новото попълнение Давид Кики., който започна титуляр на левия фланг на отбраната. Заради контузия проверката пропусна Сергей Георгиев.
Футболистите и от двата отбора играха открито и създадоха редица опасни ситуации за гол. Монтана поведе в 31-та мин., когато след атака от дясно Тони Тасев намери Билал Бари и бившият младежки национал на Мароко не остави никакъв шанс на вратаря Драгомир Петков. Пет минути по-късно радомирци изравниха. Николай Ганчев бе изведен от Александър Аспарухов и изпрати топката в мрежата.
През второто полувреме и двамата треньори направиха много смени. В 69-та мин. от Монтана поскаха дузпа за нарушение срещу Валери Христов, но претенциите им не бяха уважени. В 78-та мин. Аспарухов се озова сам срещу вратаря Марин Орлинов, който спаси първия му удар, но при добавката бе безпомощен.