Бр. 46 (2695), год. ХХХIII, 22 - 28 ноември 2022 г. | Начало | Архив | Реклама | За нас | Контакт |

Младшата с първа загуба в турнира за Купата на БФС
В първа 1/4 финална среща от турнира за Купата на БФС за юноши младша възраст отборът на Монтана отстъпи с 1:3 като гост на ЦСКА 1948. Мачът се игра на централния терен в спортния комплекс в столичния кв. “Требич”. Преди началото му един от легендарните нападатели на ЦСКА от 80-те години Спас Джевизов поздрави малките монтанци.
Домакините поведоха още във втората минута. В 36-та мин. атака на Мартин Славчов бе спряна с нарушение в наказателното и Алекс Петров вкара отсъдената дузпа. Малко след това столичани отново излязоха напред в резултата, а в средата на второто полувреме вкараха и трети гол. Загубата е първа за възпитаниците на треньора Бисер Ефремов в турнира, шансовете им за реванша на 23 ноември (13:30 часа) обаче остават.
Съставът на Монтана: Веселин Дойнов, Алекс Ивайлов, Мариан Николов, Симеон Симеонов, Мариянн Качев, Мирослав Милков, Захарий Светлиев, Радослав Славчев, Мартин Славчов, Владислав Бисеров, Алекс Петров (Василен Нисторов, Боян Цветанов, Кристиан Славейков, Николас Живков, Мартин Панайотов, Николай Томов). Треньор: Бисер Ефремов.